Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз 16 травня 2005 року

Участь Ради з туризму Карпатського регіону

у Туристичній виставці "Спорт. Туризм. Полювання та Рибалка" м. Кривий Ріг, 13 - 16 травня 2005 р.

З 13 по 16 травня 2005 року в м. Кривий Ріг проходила туристична виставка, в роботі якої вперше взяла участь Рада з туризму Карпатського регіону.

Допомогу в організації участі Ради з туризму було надано журналом "Карпати. Туризм. Відпочинок", приватним осередком "Вілла Ігнат'єва" (смт. Східниця, Львівська область) туристичними організаціями та закладами проживання регіону.

В рамках участі у виставці були проведені переговори із профспілками великих промислових підприємств Дніпропетровської області щодо організації відпочинку їх працівників у санаторно-курортних закладах Карпатського регіону.

Відвідувачі стенду Ради - мешканці Кривого Рогу та Дніпропетровської області виявили високу зацікавленість до туристичних особливостей Західної України. Близько 3000 відвідувачів виставки змогли отримати інформацію про можливості літнього відпочинку у нашому краї.

На виставці були обговорені можливості та напрямки співпраці регіону із східноукраїнськими регіональними засобами масової інформації, щодо розміщення інформації про особливості туристичного бізнесу регіону, його культури та історії.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования