Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-анонс

З 14 по 18 квітня 2008 року на Івано-Франківщині перебуватимуть представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій з Республіки Молдова та Румунії

В рамках навчального візиту 15 квітня за сприяння Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбудеться міжнародна конференція «Органи влади та громадськість: взаємодія та перспективи». Під час конференції гості з Республіки Молдова та Румунії ознайомляться з практичним досвідом Івано-Франківщини у сфері залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні, з діяльністю Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації, їх управлінь та відділів.

Особливу увагу учасники приділять обговоренню питань, пов’язаних із розвитком пріоритетної галузі для області — туризмом. Учасники конференції ознайомляться з кращими українськими практиками в системі туристичної політики області, з розробкою та реалізацією Стратегії розвитку та маркетингу туризму Івано-Франківської області на період до 2015 року, реалізацією спільних проектів у туристичній сфері. У рамках візиту в Регіональному туристично-інформаційному центрі відбудеться зустріч із організаціями та підприємствами туристичного бізнесу Прикарпаття, учасники навчального візиту отримають інформацію про діяльність та розгортання мережі туристично-інформаційних центрів на території області.

Під час перебування делегації відбудуться візити з метою ознайомлення із діяльністю органів місцевого самоврядування та державної влади, громадських організацій Долинського району та міста Долина, Надвірнянського району та міста Надвірна, міста Яремче. У рамках візиту міжнародна делегація ознайомиться з розвитком туристичної індустрії та визначними туристичними атракціями області, зокрема — гірськолижним курортом «Буковель» та маршрутом «Карпатський Трамвай».

З приводу участі у заходах в рамках візиту запрошуємо звертатися в Асоціацію економічного розвитку Івано-Франківщини, тел. 0342 55 20 22.

Для довідки:

Проект «Посилення спроможності громадянського суспільства у побудові партнерств з органами місцевої влади» здійснюється за фінансової підтримки програми «Схід-Схід» Міжнародного Фонду «Відродження» за участю трьох неурядових організацій від Республіки Молдови (Муніципалітет Кишенева — Інститут вирішення протиріч INRECO), Румунії (Муніципалітет Тімішоара — Агентство з інформації і розвитку неурядових організацій) і України (Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини). Проект спрямовано на обмін досвідом між представниками місцевої влади і неурядових організацій Республіки Молдова, Румунії і України (Кишинів, Тімішоара і Івано-Франківська область) для заохочення соціальної активності місцевих неурядових організацій і мешканців та покращення здатності громадянського суспільства до просування ефективного управління на місцевому рівні.

Міжнародна співпраця проекту сприятиме розвитку взаємин співробітництва між Кишиневом, Тімішоара і Івано-Франківською областю; зростанню позитивного досвіду в розбудові демократії в органах місцевої влади; налагодженні прямих взаємин між представниками місцевих громад, неурядових організацій; зміцненні партнерських стосунків між неурядовими організаціями трьох країн.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования