Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Запрошення до туристичного бізнесу Івано-Франківської області взяти участь в акції "Вдячне Прикарпаття"

Шановні власники туристичних організацій, закладів проживання, готелів, приватних садиб, туристичних баз Івано-Франківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у акції "Вдячне Прикарпаття".

Після того, як наша область постраждала від цьогорічної повені, майже усі регіони держави підставили своє плече задля подолання наслідків стихії. На благодійні рахунки постійно надходять кошти, а до області прибувають все нові і нові вантажівки з гуманітарною допомогою. На території районів та міст обласного значення, автошляхах та залізницях працюють рятувальники з усіх областей України і щодня метр за метром допомагають відбудовувати втрачені комунікації.

Наша область завжди була відома своєю щедрістю і надзвичайною гостинністю. Дана акція поєднує ці дві речі разом з вдячністю, яку ми можемо проявити для усіх, хто нам допомагає.

Протягом цих місяців - до 01 грудня 2008 року усі прикарпатські організації, що долучаться до акції "Вдячне Прикарпаття" будуть надавати усім гостям з інших областей обумовлену знижку на свої послуги (знижка становитиме в межах від 10 до 20 відсотків від звичайної ціни).

Протягом усього часу інформація про дану ініціативу буде розміщена на головному сайті обласної державної адміністрації ( www.if.gov.ua ) та обласної ради ( www.orada.if.ua ), де зазначатиметься перелік усіх організацій, що братимуть у ній участь. Поширення інформації про акцію буде забезпечене у засобах масової інформації області і України.

Метою такої ініціативи є не тільки демонстрація західноукраїнської вдячності, а також і просування прикарпатського туристичного продукту, реноме якого зараз трішки похитнулося у зв'язку з стихією. В наших силах і в наших руках є можливість показати, що ми не тільки не втратили жодних позицій на туристичному ринку, але й удосконалилися у суспільних потугах стати лідером України у цій галузі.

Будемо вдячні кожному з Вас за те, що взявши участь у акції, Ви таким чином піднімете свій рейтинг, а значить і рейтинг області.

У випадку Вашої готовності взяти участь у цій акції, просимо надіслати на адресу ініціаторів назву, адресу організації та розмір знижки, яку Ви готові надати гостям Прикарпаття.

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків таінвестицій обласної державної адміністрації

вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ
тел./факс: 8 (0342) 55-22-23
e-mail: blynata@mail.ru

 

Регіональний туристично-інформаційний центр

вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ
тел./факс: 8 (0342) 50-24-74
e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования