Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Кам'яні рамена карпат

Є місця, про які, здається, знаємо дуже багато і водночас мало. Оброслі легендами впереміш зі скупими історичними фактами, вони завжди викликають невтолиму цікавість дослідників.

Химерні нагромадження пісковикових скель у регіоні утворились більше 70 мільйонів років тому на дні теплого моря.

Вони пройшли всі геологічні та біологічні епохи, були свідками вражаючих історичних подій. Скелі використовували для своїх сховищ опришки та воїни народно-визвольного руху, на них будували скельні храми, монастирі та церкви.

Сьогодні вони несуть нам пам'ять про сиву давнину, овіяну легендами та билинами, що збереглися в переказах місцевого населення.

Найбільше в регіоні нараховується скель Довбуша. Могутні та легендарні — вони знаходяться в Яремчі, Бубнищі (Болехів). В Бубнищі вони отримали назву «Карпатський Сфінкс». Оригінальні геоморфологічні комплекси наукового та естетичного значення — Камінь Довбуша можна відвідати у с.Космач Косівського району (Івано-Франківщина), у с.Розтоки Путильського району (Чернівецька область).

Цікаві пам'ятки природи знаходяться в Закарпатській області — Соколові скелі у Перечинському районі, Смереків Камінь або «Зачарована долина» в Іршавському районі; «Кам'яна брама» поблизу с.Мала Уголька Тячівського району; «Скелі закоханих» на окраїні с.Костилівка Рахівського району; скелі з «ієрогліфами» поблизу с.Середнього Водяного Рахівського району.

Перебуваючи на Івано-Франківщині, Ви також можете відвідати Писаний Камінь, Вухатий Камінь у Верховинському районі, гору Добошанка у Надвірнянському районі, урочище Терношори у Косівському районі.

Мандри Львівщиною приведуть Вас до скелі «Триніг» у с. Пониква; «Чортів камінь» у с. Підкамінь Бродівського району; до Урицьких скель в с. Урич Дрогобицького району — мальовничого ансамблю урвистих масивних скель. Це своєрідні крупно-блокові виходи ямненських пісковиків (палеоцен), які утворюють тут кілька відособлених виступів: Гострий Камінь — на заході, Камінь — в центрі і Жолоб — на сході. На центральному виступі (Камені), який піднімається над долиною на 51 м, збереглися залишки штучних стін, більше 3,5 тис. заглибин — врубів для монтажу дерев'яних конструкцій, підскельних коридорів, печер, колодязя (діаметр 2 м, глибина біля 35 м), дві штучні «цистерни» для збору води. Відомий колодязь і на Гострому Камені. У Турківському районі — скелі Ступінчатої у с. Розлуч. Чортова скеля знаходиться на східній окраїні м. Львів приблизно на відстані 1 км від Винниківського озера в напрямку приміського поселення Винники. Чудернацькі з стільниковими формами вивітрювання уривисті скельні виходи висотою близько 20 м мають вигляд своєрідної фортеці.

Унікальними скелями багата Тернопільська область: Скелі І.Франка у с.Вікно Гусятинського району; Скелі Словацького поблизу м. Кременець Кременецького району; Рівна та Монастирська, Травертинові та Рукомишські скелі у Бучацькому районі; Травертинові скелі у с.Литяче, Дорогичівські скелі, «Сеноманські богатирі» у с.Вовчків та Дністровські феномени в урочищі «Криве» Заліщицького району; Бабинецький менгір у с.Бабинці Борщівського району; Чортів Камінь у с.Лісники, Кур'янівські феномени Бережанського району; Киданецькі скелі в околицях с.Киданці Збаразького району; «Касперівські сфінкси» у Заліщицькому районі.

Відпочинок на Буковині можна поєднати з відвіданням скелі Соколина на окраїні с. Виженки Вижницького району; каменю «Жаба» у с. Мариничі, «Кам'яної Багачки» в с.Усть-Путила, «Товарниці» та Протятого каміння у с. Розтоки, «Чорного Дива» у с. Шепіт, скелі «Трьох чекистів» у с.Дихтинець Путильського району.

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования




https://relatoseroticos-club.com/incesto а