Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Велосипедний туризм

Велосипедний туризм має свої переваги у порівнянні з іншими видами туризму. Особливо в Карпатах велосипед є дуже зручним засобом пересування. Він дає мандрівнику можливість із досить значною швидкістю долати великі відстані, познайомитися під час короткої подорожі з регіоном, відвідати цікаві об'єкти, розташовані один від одного на значній відстані.

Неабиякими щедротами обдаровує велосипед у туристичній мандрівці. Велосипедні подорожі є захоплюючим видом активного відпочинку, який дарує багато чого несподіваного, а інколи — досі небаченого, оригінального, виняткового.

Основна частина маршруту походів більш високих категорій складності здійснюється в гірських районах Карпат, що вимагає від велотуриста значної фізичної підготовки, хороших навичок з орієнтування на місцевості та подолання природних перешкод. Для походів в Карпатах характерні важкопрохідні ділянки ґрунтових польових та лісових доріг та стежок, круті гірські дороги, перевали, затяжні підйоми та спуски, броди та інші природні перешкоди.

На даний час в Карпатському регіоні ознаковано два велосипедних шляхи:

Місцевого значення по території Львівської обл. №101 Львів — Жовква, довжина 70 км. Шлях проходить через Брюховичі, Ясниська, Страдч, Івано Франкове, Дубровиця, Крехів, Глинське. Код шляху в Реєстрі туристичних шляхів — 20101.

Регіонального значення №11 «Курортами та рекреаційними зонами» — по території Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Довжина приблизно 500 км. Шлях проходить через Трускавець, Східницю, Урич, Сколе, Славське (ця частина ознакована), далі через Воловець на Сваляву, Міжгір'я, Тячів, Рахів, Татарів, Вижниця, Кіцмань. Код шляху в Реєстрі туристичних шляхів — 20011.

Розпочато роботи зі знакування регіонального велосипедного шляху №12 «Місцями Івана Франка» (попередня назва). Проходитиме зі Львова через Івано Франкове, Самбір, Нагуєвичі, Дрогобич, Стрий, Моршин, і далі на Долину, Івано-Франківськ, Коломию, Верховину.

В регіональну мережу велосипедних туристичних шляхів планується включити наступні тематичні шляхи (розроблені, але не ознаковані): «По замках», «Заповідними територіями», «Центрами народних промислів», «По історичних місцях», «Вздовж р. Дністер», «Пам'ятками дерев'яної архітектури».

Серед шляхів місцевого значення (обласних) можна відзначити початкову стадію в ознакуванні двох велошляхів в Дрогобицькому і Турківському районах Львівської області.

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования